Aký tovar predávame

Tento obchod nie je a ani nebude predávať klasický sortiment outdoorových produktov, nemáme zámer vstupovať do tohto odvetvia, pretože na Slovensku existuje už viacero veľmi dobrých eshopov tohto druhu. Ak hľadáte outdoorovú výstroj, odporúčame napríklad Sport-Outdoor.sk.

Tento malý obchod je zameraný predovšetkým na predaj kníh, ktoré sme v uplynulých rokoch vydali. Taktiež bavlnené tričká a funkčné termoprádlo s našim logom pre našich čitateľov a fanúšikov, ktorí si náz za roky našej činnosti obľúbili natoľko, že nás chcú mať so sebou nie len virtuálne. Občas sa vyskytnú aj drobné upomienkové predmety, na ktoré dávame naše papučové alebo klasické logo. To je riešené formou nálepky.

Pri kúpe ktoréhokoľvek tovaru prispejete zároveň na činnosť HIKING.SK.

Doprava

Tovar doručujeme prostredníctvom Slovenskej pošty – podľa veľkosti a hmotnosti buď ako klasickú listovú zásielku (v obálke s bublikovou fóliou) alebo ako balík. Iné možnosti doručenia pre jednoduchosť zatiaľ nemáme. Taktiež osobný odber nie je zatiaľ možný.

Platba

Platiť za objednaný tovar je možné dvoma spôsobmi. Buď prevodom na na účet alebo formou dobierky. Podľa vybranej formy bude zaslaný email s ďalšími inštrukciami. V prípade záujmu v budúcnosti uvažujeme o zavedení kartovej platby a PayPal.

Máte dalšie otázky?

V prípade dalších otázok nás neváhajte kontaktovať na adrese obchod@hiking.sk.